НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

< ДО УКРАЇНСЬКИХ СТОРІНОК >     < К РУССКИМ СТРАНИЦАМ >

Щорічне зібрання на пасіці «Діда Василя».


 
6 – 7 жовтня 2007 року на території табору відпочинку «Ювілейний» (Київська обл.) відбулося ІV зібрання пасічників України «Бджолина дев’ятина (медові обжинки)».
Понад 400 бджолярів, медоварів, виноробів, виробників пасічного реманенту, вчених з усіх куточків нашої країни з’їхались до «Діда Василя» на Київщину.
Семінари, лекції видатних вчених, обмін досвідом, знайомство з найсучаснішими досягненнями виробників пасічного реманенту були базовою основою цієї зустрічі.

Зареєстровано учасників- 285
Зареєстровано гостей -25, в т.ч. представників преси – 10
Незареєстрованих  - орієнтовно до 50
Учасників концерту 53.
Вів зібрання Соломка В.О. («Дід Василь»)
Допомагали в організації зібрання пасічники з с.м.т. Баришівка Ворона А.П. та Барабаш В.С. (Голова районної спілки)

Службу Божу  відправив Як і всі попередні роки Бориспільський пасічник Котляр В.Г. («Отець Віктор») біля спорудженої ним же тимчасової каплиці з хоругвами бджолярів Волині, Хуста, Борисполя та 80-тикілограмової  Братської свічки Спілки бджолярів Волині «Ройовий стан» 

Відкрив зібрання найстаріший учасник зібрання (80 років) канд.. біол.. наук Хмара П.Я.

Пролунав «Гімн бджолярів України» у виконанні хору Волинських бджолярів та учасників зібрання.

Привітання:
 від «Братства бджолярів України» Уласік С.Г. (Голова) та Васильківська Т.Ю. (виконавчий директор).
Від Баришівської райдержадміністрації Васильківський С.Б. (Голова)

Виступали:
доктор вет. Наук, директор ін-ту тваринництва (М. Харьків) Руденко Є.В. доктор біол.. наук, проф.. Поліщук В.П. (м. Київ)
Канд.біол. наук Гайдар В.А. (м. Мукачеве), канд..с-г наук Хижа В.Д. (с.м.т. Гадяч), канд.. мед. наук Хижа В.В.(м. Санкт-Петербург), канд..вет. наук Маслій І.Г. (м. Харьків), канд.. біол.. наук Хмара П.Я (М. Київ)., канд.. біол.. наук Комісар О.Д.(м. Київ), відомі бджолярі Єгошин Л.Р. (Сумська обл.), Семенюк В.В. (Вінницька обл.), Лохов В.Л. (Вінницька обл.), Григорчук І.П. (Одеська обл.), Мілов  С.М. (м. Одеса), Голова Київського облбджолопрому Домбровський В.П. (Київська обл.), Соломка В.О. (Київська обл.),  Гол. ред.. ж. «Український пасічник» Осташевський М.Д.(м. Львів) та ін.
Реалізовували свій товар: ф. «Меліса» (М. Харьків», Яськи С.М. та Ю.М. (м. Лубни), Інститут ветеринарії (М.Харьків) , «Пасіка Діда Василя» (урочище Бірки), Улянич М.В. українські часописи та ін.
Демонстрували свої досягнення Гребенюк В. А ,, Григорчук І.П., Комісар О.Д., Лохов В.Л. Гайдар В.А., Єгошини Р.А. та Л.Р., Соломка В.О., Нестеренко А.М.
Музичне супроводження до початку засідань і в перерви ансамбль з с.м.т. Ворзель «Життя з медом» Марійко І.І. (поет-пісняр) та Зубенко О. (композитор і виконавець) (див. ж. «Бджолярський круг» №1)
Нагороди «Бджолярського Кругу»: за значні досягнення в бджільництві України Золота відзнака «За рентабельну пасіку» Єгошин Л.А, Єгошин  Р.А., Семенюк В.В.

Дипломи:
За значний вклад в розвиток бджільництва України Хижі В.Д.,Сенчуку Ю.О., «Журналу Український пасічник» та за значний вклад в розвиток громадського життя в бджі льництві України Приймаку  В.І.(м.Луцьк).
Увечері 6 жовтня відбулася фінальна частина Всеукраїнського  конкурсу-фестивалю журналу «Агросвіт України-2007» «Село живе – доки лунає в ньому пісня».
У фіналі взяли участь 5 колективів Чорноморського Будинку Культури, Чорноморської селищної ради, Комінтернівського району Одеської області.
Глядачі й журі були приємно вражені високою майстерністю художніх колективів Одещини, які за всіма показниками нічим не поступалися професіоналам.
За сприяння в організації та проведенні Всеукраїнського конкурсу-фестивалю нагороджені грамотою бджолярі:  Токарський Олександр Григорович ( м. Одеса), Барабаш Василь Степанович (Голова Баришівської спілки бджолярів).
Перший день зібрання закінчився виконанням «Гімну бджолярів України» всіма учасниками концерту і зібрання.

Увечері 6 жовтня, по завершенню концертної програми відбулося нагородження не тільки артистів, а і бджолярів. Уже стало доброю традицією для редакції журналу «Агросвіт України» на усіх зібраннях пасічників нагороджувати кращих із кращих.

Володимир Тарасюк, головний редактор журналу «Агросвіт України» нагородив:
Загороднюка Олександра Івановича, Сенчук Наталію Дмитрівну, Ференчука Валентина Івановича - Грамотами за значні досягнення та особистий внесок у розвиток бджільництва в Україні і самовіддане ставлення до популяризації продуктів бджільництва серед населення;
Мирного Юрія Вікторовича - Грамотою за найпопулярніший сайт в галузі бджільництва та значні досягнення і особистий внесок у розвиток бджільництва в Україні;
Горніча Миколу Лазаровича - Дипломом за кращу публікацію 2007 року в галузі бджільництва книгу «Медові вина»;
Рачка Йосипа Йосиповича - Дипломом із врученням кубка «За увіковічення пам’яті фундаторів систематичного вивчення карпатських бджіл»;
Лемішева Миколу Івановича - Дипломом із врученням кубка «Кращий виробник обладнання та іншого реманенту для пасічництва України»;
Соломку Василя Олексійовича - Дипломом із врученням кубка «Кращий винахідник України в галузі бджільництва» (нова вуликова рамка, дезинфектор ультрафіолетовий, молоток бджоляра, бінокулярні лупи для пасічників та для маткарів, технологія вакуумної упаковки продуктів бджільництва)
Перший день зібрання закінчився виконанням «Гімну бджолярів України» всіма учасниками концерту і зібрання.

Рішення зібрання:
1. Оскільки розширюється тематика, програма, круг учасників і зростає вплив на громадське життя в бджільництві «Бджолиної девятини»: 

а)Пропонується змінити офіційну назву зібрання, а саме,   називати його
 «БДЖОЛЯРСЬКИЙ КРУГ» (скорочено «Круг»). А «Бджолиною девятиною» називати святкові міроприємства, які проводяться  в рамках цього зібрання.

б) Розширити тематику по обміну досвідом через доповіді, виставку експонатів учасників та журнал «Бджолярський круг/За рентабельну пасіку».

в) Для забезпечення організації та проведення наступного «Бджолярського кругу» та «Бджолиної девятини» обрати Бджолярську Раду  терміном на один рік (до наступного нашого зібрання) в складі 5-7 чоловік (по одному з кожного регіону), в т.ч. Кошового (організація зібрання та роботи Ради), Генерального  писаря (тематика та рішення зібрання, інформаційне забезпечення) і Підскарбія (фінансове та матеріальне забезпечення «Кругу»). 
Схід:  Солдатов Д.К.-виставка та ярмарок
Захід: Романець І.  .-Підскарбій
Південь: Милов С.М.-Генеральний писарь 
Північ: Дмитрук В.  .-духовна та культурна програма
Центр: Ворона А.П.- Кошовий
(По п.1 рішення прийнято одноголосно)
2.На виконання рішень бджолярських  зібрань  різного рівня ініціювати створення Комітету (комісії) по виданню збірника праць П.І.Прокоповича. Делегувати від Кругу до Комітету М.Горніча, С.Мілова, О.Комісара
Всім українським пасічним інформаційним виданням підтримати всі дії Комітету по виданню праць.
(По п. 2 рішення прийнято одноголосно) 
3. Уповноважити С.Мілова  від імені «Бджолярського Кругу» викладати своє бачення діяльності громадських пасічницьких організацій України на зустрічах всіх рівнів.
(По п. 3 рішення прийнято: всі - за, два – проти, утримались – немає).
Кулуарних зібрань та доповідей було без ліку. 
 
 

< ДО УКРАЇНСЬКИХ СТОРІНОК >     < К РУССКИМ СТРАНИЦАМ >

ДО ПОЧАТКУ СТОРІНКИ


bigmir)net TOP 100
Вебмайстер Юрій Мирний