Бджільництво в Україні.
<НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ> <ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОГАЛЕРЕЮ>

Медові обжинки у Діда Василя.

День перший. Оскільки гостей багато і вони весь час прибувають, господареві доводиться керувати подіями з балкону своєї садиби.


Мені хочеться добитися того, щоб в Україні за мого життя вдвічі зросло споживання меду.
В.О.Соломка (Дід Василь) З інтерв'ю газеті "Здоров'я та довголіття"

Саме ці слова гостинного господаря, мабуть, і були основною ідеєю зібрання цього року. Дуже цінно і важливо, що Василь Олексійович зумів зібрати разом стільки цікавих і небайдужих до нашої спільної справи людей – пасічників-практиків, науковців, виробників обладнання, фармацевтів, видавців, представників преси. 
Приємно також, що це була зустріч "без краваток", у ненапруженій, майже домашній, обстановці, де можна було "без попереднього запису" поспілкуватись із спеціалістом у потрібній галузі. 
До речі, не лише науковці, а і багато хто з пасічників-практиків привіз свої розробки і продемонстрував їх колегам, водночас і вислухавши їхні думки та поради. Нагадаю, що приїхати на свято може кожен бажаючий… якщо Дід Василь не передумає його проводити.
Нижче ви можете познайомитись із програмою роботи цього року, всі пункти якого успішно виконані, крім "Сімейного фото", бо в часі воно співпало з розселенням у гуртожиток.
А для того, щоб відчути козацький дух свята запрошую переглянути фоторепортаж, який, на жаль, відображає лише невелику частку побаченого і почутого мною.

Юрій Мирний.


 
Орієнтовна програма зібрання бджолярів 1-2 жовтня 2005 р.

1 жовтня
З ранку і до 12-00 Зустрічаємось, знайомимось, оглядаємо експонати, показуємо свої здобутки, ярмаркуємо, висловлюємо пропозиції і побажання щодо подальшої роботи зібрання.
З 12 до 13-30 Похід (через Себтину гору) до Святогеоргієвської церкви (1-1,5 км), де поклонимося св. Зосиму і св. Саватію та служба Божа. Фотографування всіх учасників на Себтиній горі і коло церкви.
З 13-30 до 14-30 Переїзд до табору відпочинку „Ювілейний"(до 5 км). Прохання до всіх, хто „на конях", повернутись до церкви і забрати товаришів, що лишилися. Поселення в теплі кімнати (всього замовлено 396 місць з білизною), там же платите 15 грн. з 1 особи.
З 14-30 до 15-00 „Сімейне фото" на стадіоні і розміщення в актовому залі (це поряд). Запис на виступи.
З 15-00 до 18-00 (19-00, якщо витримаємо) Гомонимо про наші проблеми, і якщо буде на те Ваша воля - прийняття звернення до урядовців і громадських організацій.
З 18-00 (19-00) „Козацька каша"+овочевий салат в столовій. „Творимо чарку", музика, пісні, братання...

2 жовтня
38-00 до 9-00 Сніданок (чай, бутерброди з маслом). 
З 9-00 до 12-00 (13-00) Тематичні семінари (за заявками учасників), презентація нових книжок, експонатів, знайомство з здобутками, авторами, ярмаркуємо, гомонимо !!! Плануємо... Заповнюємо і здаємо анкети.
З 12-00 (13-00) Обід тим, що Бог послав і що Господині дали в дорогу. „На коня" коли кому треба, в т.ч. і 3 і 4 жовтня, тільки треба доплатити по 15 грн. за добу. В програмі можливі зміни і уточнення в залежності від погоди і побажань учасників.

Життя кожного з нас - це змістовна і розумна книга. Вам дається шанс на ці 2 дні. Щедро розкрийте цю книгу на найцікавішій сторінці, присвяченій нашій справі і всі ми поїдемо додому багатими.

З повагою      В.О. Соломка   (Дід Василь)

Про те, як проходила подія в  2004-му році ви можете дізнатись на сайті Сергія Федоренка.

 <НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ>  <ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТОГАЛЕРЕЮ>


bigmir)net TOP 100
Вебмайстер Юрій Мирний