НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

 
< ДО УКРАЇНСЬКИХ СТОРІНОК >    < К РУССКИМ СТРАНИЦАМ  >
 

Шановні бджолярі!

Мене звати Михайло Мироненко. 
Щиро вітаю всіх на «Бджолярському Крузі». 
Дуже радий, що він знову проходить у Баришівці на намоленому місці. 

Я бджоляр з м. Харкова і видавець нового видання «Пасічний вісник», яке буде виходити з нового року і стартовий номер якого ви можете бачити у своїх комплектах учасників. Ще багато з вас мене знають як одного з адміністраторів популярного Інтернет-форуму «На точку», а також як медовара. Маю честь представити також нову харківську організацію бджолярів, яка називається «Пасічник Слобожанщини». Вона створена у цьому році, вже налічує більше ста членів, провела літню виставку-ярмарку з бджільництва, у планах – проведення зимової, на яку я усіх вас і запрошую (об’ява – на першій сторінці газети «Пасічний Вісник»).

Багато хто з присутніх скаже, а чи не забагато бджолярських видань друкуються в Україні? Так, дійсно, вже маємо три газети і всі вони видаються у Харкові. Та все ж у колективу редакції «Пасічного Вісника» впевнені що наше видання буде достойно виглядати серед інших видань. Чотирнадцятий рік стане визначальним, дуже скоро стане ясно наскільки нам довіряють передплатники, бо передплатна компанія вже почалася. Принагідно повідомляю що у каталозі передплатних видань газета «Пасічний Вісник» має номер 68770, ціна передплати на рік складає приблизно 25 гривень.

Про плани редакції. 
Поки що газета буде виходити раз на місяць, але в планах зробити її щотижневиком і об’ємом вдвічі більшим, наскільки скоро це станеться, залежить від усіх нас. Одне можу сказати з впевненістю що редакційний портфель нашого видання повний. Серед рубрик, які в планах редакції є і про апітерапію, і виступи на сторінках газети відомих на теренах нашої держави і не тільки пасічників, ветеринарів, офіційних осіб.

Це видання призначене для оперативного розповсюдження корисної саме пасічникам інформації, головною проблемою на сьогодні, на наш погляд залишається рентабельність пасіки, ось в цьому напрямку і будемо рухатися, сподіваюся, разом з усіма пасічними виданнями, а особливо з найкращим пасічним журналом в СНД «Бджолярський Круг».

Газета «Пасічний вісник» - це широке коло однодумців і професіоналів, яким є про що розповісти. Ми намагатимемося зробити це видання цікавим і інформаційно насиченим, донести до вас корисні і важливі думки. 

З повагою та найкращими побажаннями до усіх Вас!


На новую всеукраинскую газету «Пасечный вестник» (индекс в каталоге печатных изданий Украины на 2014 год – 68770 на стр. 74) можно подписаться в любом почтовом отделении Украины. 
Актуальная и полезная информация для пчеловодов и не только.
График выхода газеты в 2014-м году – 1 раз в месяц.
Формат А-3 на 4-х страницах.

Цена: 
1 месяц – 2 грн. 17 коп., 
3 месяца – 6 грн. 51 коп., 
полгода – 13 грн. 02 коп., 
год – 26 грн. 04 коп. 

E-mail: pv2014@i.ua
 
 


 
 


 

< ДО УКРАЇНСЬКИХ СТОРІНОК >    < К РУССКИМ СТРАНИЦАМ  >

До початку сторінки


bigmir)net TOP 100
Вебмайстер Юрій Мирний