НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

 
< ДО УКРАЇНСЬКИХ СТОРІНОК >    < К РУССКИМ СТРАНИЦАМ  >
 

Хлопці до Рою!!!

За рішенням Ради Бджолярського кругу 5 і 6 жовтня в таборі «Ювілейний» Баришівського р-ну традиційно відбудеться вже X всеукраїнський «БДЖОЛЯРСЬКИЙ КРУГ». 

Окрім святкування “медових обжинок” передбачені виставка обладнання і стендів, тематичні семінари («Обладнання», «Технології пасічникування», «Хвороби бджіл», «Продукти бджільництва та медоваріння») з лекціями і виступами провідних вчених, пасічників, бджолиних ветеринарів, апітерапевтів, юристів, провідників громадських організацій, членів редакцій і головних редакторів часописів... 

На Крузі будуть учасники 43-го Конгресу Апімондії в Києві (вже дали заявку пасічники Росії, Казахстану, Узбекистану, Білорусії, Польщі...). 

Обмін досвідом, обговорення проблемних і нагальних питань, консультації з фахівцями і пасічними авторитетами, демонстрація новинок, продукції, в т.ч. питних медів, і досягнень, презентація і реалізація нових книг, видань і часописів, фільмів, фотографій (цифрових), рекламних і пропагандистських матеріалів на продукти бджільництва... Доповідачам і виступаючим, а також тим, хто хоче продемонструвати цифрові фото, буде наданий мультимедійний проектор.
За рішенням Громади прийняття звернень до громадських організацій, виконавчих органів та т.ін.
Привозьте все, що хочете показати і розказати Товариству. Це ж Ваше зібрання!
І ярмаркування...
 

Як їхати: 

Електричкою Київ - Яготин (Гребінка) до зуп. “Коржі” - далі пішки 15 хв. до табору відпочинку “Ювілейний”. 

Автомобілями з Баришівки до табору “Ювілейний” 2 км по дорозі на Березань. 

Маршрутками “Баришівка” від метро “Харківська” і “Лісова” (інтервал півгодини) 

і таксі до “Ювілейного”.
 

Про гроші:

Зібрання проводиться традиційно без чиєї б то не було фінансової підтримки. За наші трудові. Організаційний внесок — 100 грн. з кожного учасника (інформаційні матеріали для кожного, оренда табору, зали, столової (з піснями під гармошку і без), оплата послуг (в т.ч. невеличкого концерту), аудіо- і мультимедійне супроводження, нагороди, бейджики і т. ін.). 

Беріть гроші і на ярмаркування - буде пасічний реманент, обладнання, вощина, ветпрепарати, набори для медоварів... (все за ціною виробника), а також література, аудіо, відеодиски та ін.

Вечеря і сніданок - 50 грн. Нічліг по 50 грн/добу. Заїзд в табір з 4 жовтня* з 15-00 та зранку 5 жовтня. 
Початок організованої роботи за програмою з служби Божої та освячення Хоругви Бджолярського кругу о 12 годині 5 жовтня. 

Закінчення організованої роботи о 14-00 в неділю 6 жовтня. Неформальне спілкування в п'ятницю ввечері і зранку в суботу (ввечері дружня вечеря) і до... 
Виходячи з цього, треба щоб було щось у торбі...
 

Тел. організаторів: 
(097)739-34-48 (Ворона Анатолій Петрович)
(067) 507-25-50 (Барабаш Василь Степанович). 

Для формування порядку денного бажано записатись на виступи і повідомити їх тему до 3 жовтня за тел. (098) 400-27-42 Соломка Василь Олексійович («ДіД Василь»).

*3 адміністрацією табору «Ювілейний» досягнута домовленість про поселення та проживання всіх бажаючих пасічників, які будуть на Конгресі Апімондії в Києві з 29 вересня по 4 жовтня. Телефонувати за тел. (067)704-13-80 Інні Валентинівні.

Рада Бджолярського кругу

 


 
 
 


 

< ДО УКРАЇНСЬКИХ СТОРІНОК >    < К РУССКИМ СТРАНИЦАМ  >

До початку сторінки


bigmir)net TOP 100
Вебмайстер Юрій Мирний