НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

 
< ДО УКРАЇНСЬКИХ СТОРІНОК >    < К РУССКИМ СТРАНИЦАМ  >
 

Шановні бджолярі України!
Шановні друзі й однодумці!


Від щирого серця вітаємо вас з утворенням (народженням) в Україні нової громадської організації «Всеукраїнська спілка професійних пасічників» VITA APIS (далі Організація). 
Актуальність і доцільність її створення обумовлена надзвичайним зростанням  глобальної екологічної кризи у світі, бажанням брати безпосередню активну участь в вирішенні цих проблем,  в тому числі на державному рівні.
Прагнемо свої зусилля направити на розбудову громадянського суспільства і формування свідомості громадян, щодо збереження навколишнього середовища, як безцінного дару, який ми повинні передати нашим нащадкам. 

Ми відкриті для  співпраці з громадськими й державними організаціями, творчими союзами, колективами професіоналів, фінансовими і комерційними структурами, групами громадян і приватними особами України й інших країн. Консолідація здорових творчих сил під егідою Організації, яка буде їм забезпечувати захист соціальних, економічних, творчих, освітніх, культурних і інших інтересів - гарантія для об’єднання й формування у суспільстві сучасних світових екологічно безпечних стандартів і норм життя. 

Ми - за відродження бджільництва, як окремої галузі господарювання, бо усвідомлюємо, що бджільництво – запорука заможності України як аграрної держави, земельний фонд якої сягає 60,0 млн. гектарів.  Ми будемо ініціаторами законодавчих задумів і будемо впроваджувати новітні технології щодо органічного бджільництва, в т.ч. у створенні раціональних систем керування галуззю, а також впровадженні фіто апіс рекреаційних територій, бережливого відношення до природи, збереження людини, як виду на Землі. 

Для реалізації планів і завдань Організації ми запрошуємо представників влади, бізнесових структур, діячів науки, громадських діячів, які не байдужі до бджільництва, закликаємо формувати новий образ сучасного українського пасічника, який повинен володіти новітніми технологіями, прийомами виробництва з мінімальним впливом виробничих процесів на природне середовище і засобами переробки екологічно чистої бджолиної продукції, забезпечуючи існування надтонкої матерії симбіозу рослинного і тваринного світу біосфери. 

І це лише мала частка від того, що заплановано зробити. В добрий час! Успіхів, наснаги, звершень! 

З повагою 

Президент, Почесний пасічник України
Санін Ю. К.

Секретар, Почесний пасічник України
Романченко М. А.
 
 

 


 
 
 
 


 

< ДО УКРАЇНСЬКИХ СТОРІНОК >    < К РУССКИМ СТРАНИЦАМ  >

До початку сторінки


bigmir)net TOP 100
Вебмайстер Юрій Мирний