НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

 
< ДО УКРАЇНСЬКИХ СТОРІНОК >    < К РУССКИМ СТРАНИЦАМ  >
 

Семінар
Проблеми і технології виробництва медових напоїв і оздоровчої бджолопродукції

17 – 18 грудня 2011 року громадська організація «Гільдія медоварів України – виробники медових напоїв і оздоровчої бджолопродукції» спільно з ННЦ «Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича» проводить семінар: «Проблеми і технології виробництва медових напоїв і оздоровчої бджолопродукції». 

В семінарі приймуть участь науковці, передові медовари України. 

Початок семінару 17 грудня 2011 року о 10.00.

Місце проведення: ННЦ «Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича», вул. академіка Заболотного, 19.
Оргвнесок: 200 грн.

Довідка по телефону
067 5072550, Барабаш Василь Степанович
098 4002742, Соломка Василь Олексійович
067 9387638 Дяченко Валерій Костянтинович


Короткий звіт про проведення секції

Згідно плану роботи Всеукраїнського зібрання пасічників «Бджолярський круг 2011», 2 жовтня 2011 року проводилась робота секції. Секцію «Питні меди і оздоровча бджолопродукція» проводили члени громадської організації «Гільдія медоварів України».

В дружній і змістовній бесіді піднімались питання виготовлення медових напоїв і оздоровчої бджолопродукції, юридичні аспекти виробництва і реалізація їх в Україні, підхід Європейських країн до вирішення проблем цієї галузі.

По даному питанню висловили свої думки М.Л. Горніч, В.А. Дмитрук.
Олександр Миколайович Копцев звернув увагу присутніх на новий напрямок у виробництві медових оздоровчих продуктів. Це медово-трав’яні суміші, в яких автор доповіді бачить великий потенціал і перспективи.

Підсумковий виступ голови громадської організації «Гільдія медоварів України» Барабаша В.С. завершив секцію імпровізованою дегустацією медових напоїв, як від професіоналів, так і від початківців.

Присутні висловили побажання про необхідність проведення семінару з проблем виробництва медових напоїв і оздоровчої бджолопродукції. Було прийнято рішення про його проведення.

Єдиним суттєвим недоліком при проведенні секції було відсутність достатньої кількості місць для сидіння. Тому багатьом присутнім довелось стояти протягом декількох годин, але це тільки підсилило мою думку про те, що з кожним роком медоваріння цікавить все більшу кількість бджолярів.

Голова ГО «Гільдія медоварів України», Барабаш В.С.
 


 


 

< ДО УКРАЇНСЬКИХ СТОРІНОК >    < К РУССКИМ СТРАНИЦАМ  >

До початку сторінки


bigmir)net TOP 100
Вебмайстер Юрій Мирний