НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

< ДО УКРАЇНСЬКИХ СТОРІНОК >    < К РУССКИМ СТРАНИЦАМ  >

Майстер-клас:
«Технології збирання, переробки та зберігання
маточного молочка»


Проводять  майстри-пасічники: 
Філіпов А.М., Комісар О.Д., Кузьменко О.  ., Малихін В.Є., Соломка В.О. («Дід Василь»), Воробець П.  . та ін. (виступи за темою не обмежуються). 
Організатори: 
Придніпровська (Градизько-Кременчуцька) спілка пасічників та медоварів, Рада бджолярського Кругу України, редакція журналу «Бджолярський круг/За рентабельну пасіку». Захід проводиться за інформаційної підтримки журналів «Український пасічник», «Пасічник», «Бджола, здоров’я, апітерапія», газет: «Пасека, пчела, здоровье» і «Пасека от А до Я».

Крім доповідей будуть продемонстровані матеріали, обладнання і технології «вживу» на діючій пасіці, спеціалізованій  на збиранні маточного молочка.

Будуть теми про: вивід неплідних маток, вживання (зав відділом апітерапії інституту ім. П.І.Прокоповича Пащенко О.О.),  дозування, транспортування маточного молочка. На виставці-ярмарку можна буде ознайомитися з різними «хитриками» полтавських пасічників і тими, що ви привезете, в т.ч. на електронних носіях. 

Презентація  і реалізація  двох нових книжок за темою майстер-класу  українських (знайте наших!) авторів. Продаж пасічної літератури, часописів, інвентарю та обладнання, в т.ч. фірми «Меліса», бінокулярних луп для маткарів, шпателів для пересадки личинок,  шаблони для виготовлення воскових мисочок, пластмасових мисочок, акумуляторів холоду, ножів  з легованої сталі та з електропідігрівом і воскотопок  Гуслія, вощини і т.і. (все без торгової націнки).  

Крім того, містечко Градизьк знамените рибним ринком та гуртовими поставками на всю країну в’яленої та копченої риби, що виробляється в «приватних цехах» градижчан.

Про гроші: 
оргвнесок (оренда табору, бейджики, послуги, компенсація затрат організаторам і доповідачам та ін.) – 50 грн., нічліг – 40 грн., обід від 30 до 40 грн. (торби також не забувайте, бо в програмі  святкування початку сезону).

Адреса: 
Полтавська обл., містечко Градизьк, оздоровчий табір «Чайка» на горі Пивисі. Це практично геометричний центр України. 

Як їхати: 
автомобільний шлях Бориспіль – Дніпропетровськ: від Борисполя 220 км, від Кременчука – 25 км. Маршрутки з Києва на Кременчук, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Донецьк, Сімферополь та в зворотному напрямі їдуть через Градизьк. 

Від залізничних станцій: 
Кременчук (потяги з Одеси, Херсона, Харкова, Києва) - 25 км;  Олександрія (потяги з Львова та Донецька) - 70 км. 
Тим, хто на «конях», якщо їхати з Києва то на прехресті, де пост ДАІ (покажчик на Глобине, Хорол) повернути направо і всюди по головній., 
якщо з Кременчука то на перехресті, (покажчик на Погреби) повернути наліво і їхати 3-4 км. 
З автостанції у Градизьку за 20 грн таксі Вас привезуть у табір. І не соромтесь – питайте: люди у нас привітні.
Заїзд з 17-00 в п’ятницю 6.05., від’їзд  в неділю 8.05.
Початок виступів о 12-00 в суботу 7.05.11.  До цього реєстрація, поселення, ярмаркування, спілкування.
Орієнтовно з 17-00 обід, святкування, спілкування, братання…

Про ваш приїзд бажано зателефонувати: 
(066) 993-28-53, (097) 513-56-76, Юхну Олександру Миколайовичу, 
або (095) 681-91-21 Вертію Миколі Миколайовичу.

То ж ласкаво просимо !!!


< ДО УКРАЇНСЬКИХ СТОРІНОК >    < К РУССКИМ СТРАНИЦАМ  >


bigmir)net TOP 100
Вебмайстер Юрій Мирний