НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

< ДО УКРАЇНСЬКИХ СТОРІНОК >    < К РУССКИМ СТРАНИЦАМ  >


IV Всеукраїнське Свято Меду
та
1-ий Всеукраїнський «Медовий чемпіонат»
16-17 Серпня 2008
www.sviato.honeyua.com


IV Всеукраїнське Свято Меду

Медова слава України налічує понад тисячу років! За часів Київської Русі бджільництво було одним з головних та найбільш шанованих промислів. Мед, віск, та медові напої експортувалися у всі кінці тодішнього світу, значною мірою закладаючи підвалини економіки князівської держави.

З того часу мед завжди відігравав особливу роль у житті українців. Пасічник був одним з найшановніших людей на селі, а бджола вважалася Божою комахою – бо ж носить мед на радість людям, і віск – Богові на офіру. 

Сьогодні, коли Україна відроджується культурно й духовно, настав час відродити її як світову медову державу. Для цього є усі передумови: за валовим виробництвом меду Україна сьогодні входить у п’ятірку світових лідерів, важко знайти українську родину, в якій не було б батька-діда-прадіда – пасічник а. А минулої осені на Всесвітньому бджільницькому конгресі в Австралії український мед було офіційно визнано кращим медом у світі!

Ставлячи за мету відродження світової медової слави нашої країни, Братство Бджолярів України спільно з Київською державною міською адміністрацією, за підтримки Президента України, уже четвертий рік поспіль напередодні Медового Спаса проводять Всеукраїнське Свято Меду. Заходи відбуваються на мальовничих зелених схилах Музею Архітектури та Побуту під відкритим небом «Пирогів» - серед чарівних хат-мазанок та автентичних дерев’яних вітряків.

Запрошуються всі, хто любить мед – в тому числі й питний, – українську музику, танці, народні забави, шанує традиції і цікавиться новим!
 
У програмі Свята Меду – 2008 :
 
– Ярмарок меду, медових напоїв та іншої продукції від бджолярів з усіх куточків України 
– Виставка-конкурс технічних досягнень та інновацій у бджільництві «Ярмарок ідей» 
– І Всеукраїнський Медовий Чемпіонат. 33 номінації, в тому числі 2 дегустаційні: «Мед глядацьких симпатій», «Медовий напій глядацьких симпатій». Голова журі – 2-кратний володар Кубка Світу з якості меду, кавалер Ордена Британської Імперії, пан Норман Волш (Північна Ірландія). Про чемпіонат читайте нижче.
– Привітання Президента України 
– Велика концертна програма з участю фольклорних колективів з різних областей України та кількома сюрпризами 
– Виступи майстрів українських традиційних бойових мистецтв 
– Майстер-класи фахівців народних ремесел 
– Традиційний Парад Хоругв бджолярських братств 
– Запалення найбільшої у світі воскової декоративної свічі 
– Український мед – кращий у світі! Презентація досягнень України на Всесвітньому конгресі Апімондії. Виступ медової королеви Апімондії – 2007 Тетяни Васильківської. 
– Освячення продукції бджільництва та багато, багато іншого!
 
Контактна інформація:
 
04070 Київ-70, а/с 149
тел.: 8 (099) 074-05-64
факс: 8 (044) 207-04-08
e-mail: info@honeyua.com
www.sviato.honeyua.com
 

1-ий Всеукраїнський «Медовий чемпіонат» 16-17 Серпня 2008

Організатор ВГО Братство Бджолярів України
За підтримки Національного Аграрного Університету 
Української лабораторії якості та безпеки продукції агропромислового комплексу 

Церемонія відкриття
Субота 16 серпня 2008 року о 14:00
Церемонія нагородження
Неділя 17 серпня 2008 року о 14:00

За участю  Медової Королеви Apimondia  Тетяни Васильківської та Голови Асоціації бджолярів Північної Ірландії, 2-кратного 
 володаря Кубка Світу з якості меду,  судді меду міжнародної кваліфікації Нормана Волша (Norman Walsh).

Вітаємо на 1-ому Всеукраїнському Медовому Чемпіонаті!
У рамках Свята Меду протягом 16-17 серпня 2008 року на території Музею Народної Архітектури та Побуту «Пирогів» проходитиме І Всеукраїнський Медовий Чемпіонат. 

Для всіх пасічників: як професіоналів так і аматорів, для всіх, хто розуміється на бджільництві та щиро закоханий у цю справу!
У конкурсі – 32 номінації. Змагатимуться різноманітні види меду, медових напоїв, воску та виробів з нього, а також цікаві винаходи у бджільництві, художні твори, фотографії, колекції на тему бджільництва та багато іншого. Проводитиметься дегустація меду та медових напоїв. 
Чемпіонат судитиме поважне міжнародне журі, що включатиме визнаних експертів з продукції бджільництва, на чолі з 2-кратним володарем Кубка Світу з якості меду, кавалером Ордена Британської Імперії, паном Норманом Волшем (Norman Walsh). 

У кожній з номінацій присуджуватимуться золота, срібна та бронзова медалі. Переможець у класі 1 категорії «Мед» отримує головну нагороду – гран-прі Медового Чемпіонату із врученням кубка «Кращий мед України – 2008». Церемонія нагородження проводитиметься 17 серпня 2008 року. Вручати нагороди будуть Медова Королева Apimondia–2007 – Тетяна Васильківська та голова журі – Норман Волш. 

Заявки на участь у Медовому Чемпіонаті слід відправити на адресу оргкомітету Свята Меду електронною поштою, факсом чи рекомендованим листом не пізніше 8 Серпня 2008 року.

Чекаємо Вас і, звичайно, Ваш мед на
1-ому Всеукраїнському Медовому Чемпіонаті!

Увага!
Заявки на участь мають бути подані не пізніше 8 серпня 2008.

Реєстрація експонатів для участі в Чемпіонаті проходитиме 16 серпня, з 9-00 до 14-00, на основі поданих заявок

Контактна інформація
ВГО «Братство бджолярів України»
Телефон гарячої лінії: 8 099 074 0564
Факс: 8 (044) 207 04 08
04070, Київ-70, а/с 149
info@honeyua.com
www.sviato.honeyua.com
Завантажити форму реєстрації та умови участі можна тут…
 



< ДО УКРАЇНСЬКИХ СТОРІНОК >    < К РУССКИМ СТРАНИЦАМ  >


bigmir)net TOP 100
Вебмайстер Юрій Мирний