БДЖІЛЬНИЦТВО В УКРАЇНІ - головна сторінка

 
Ілюстрований журнал Агросвіт України
Всеукраїнський кольоровий журнал
для бджолярів
АГРОСВІТ УКРАЇНИ
Поради до часу

Передплатний індекс 74572

03049, Київ-49, вул. Курська, 13в, к. 158
Тарасюк Володимир Володимирович
Тел./факс (044) 243-26-18
Моб. 8-067-656-59-39, 8-097-233-91-32
E-mail: auv@voliacable.com

< ЗАПРОШУЄМО ВІДВІДАТИ БІБЛІОТЕЧКУ НАШОГО ЖУРНАЛУ >


До відома передплатників журналу «Агросвіт України»

Шановні читачі!

Триває передплата на журнал «Агросвіт України» на 2009 рік, яка ніколи не припиняється. Журнал можна передплатити в будь-якому поштовому відділенні з будь-якого місяця.
Передплачуючи «Агросвіт України» і даючи читати журнал друзям, родичам, сусідам, ви робите внесок у нашу спільну боротьбу за кращу долю народу України, за майбутнє дітей та онуків.
Порівняно з попередніми роками редакція внесла в свою роботу деякі зміни. Прочитайте їх уважно, щоб протягом року у Вас не виникали питання.

1. 3 1-го січня 2009 року редакційна інформація про зміни в графіку ярмарок надаватиметься тільки передплатникам журналу за наявності надісланої до редакції ксерокопії квитанції на передплату журналу до кінця року. На звороті ксерокопії квитанції передплатник має указати один номер телефону, з якого буде телефонувати до редакції. Враховуючи, що члени редакції дуже часто перебувають у відрядженнях і, щоб під час пересилки поштою ксерокопія квитанції не загубилася, надсилайте її на приватну абонентську скриньку за адресою: Тарасюк В.В., а/с 115, м. Київ-87, 03087.
Передплатників журналу, які передплатили журнал на один-два місяці, придбали чи отримали іншим шляхом просимо не турбувати.

2.  Редакція і надалі вживатиме жорстких заходів до поштових відділень за недоставку або несвоєчасну доставку журналів до передплатників, які передплатили журнал до кінця року. Ті передплатники, які передплатили журнал не до кінця року, у разі неотримання журналу (журналів) мають діяти згідно з чинним законодавством, тобто писати начальникам поштових відділень заяви зі скаргою на неотримання номеру журналу і чекати офіційної письмової відповіді і тільки після цього звертатися до редакції.
Шановні читачі! Одночасно нагадуємо Вам, що за останній час мали місце такі прикрі випадки, коли читачі спочатку звертаються до редакції зі скаргами на Укрпошту, а потім на умовляння працівників пошти пишуть розписки, що претензій до них не мають, а деякі навіть пишуть, що вони усім задоволені і на неотримання журналів до редакції не зверталися або журнал отримала моя попередня дружина, коханка чи співмешканка, а мене про це не повідомила.
Шановні! В подальшому, перш ніж звернутися до редакції, розберіться спочатку зі своїми коханками, співмешканками, дружинами, якщо їх у вас багато, то з кожною, з'ясуйте на поштовому відділенні, а тільки потім звертайтеся до редакції за телефоном 8-067-656-59-39.
Розписки під диктовку працівників поштових відділень не писати. А якщо виникла така необхідність, то в жодному разі не писати, що ви претензій не маєте, а писати конкретно: «Журнал отримав такого-то числа. Надалі прошу не затримувати доставку, бо це завдає мені моральної і матеріальної шкоди».
Майте мужність не піддаватися на умовляння та обіцянки. Зрозумійте, інакше ми ніколи не наведемо порядку в державі, в якій безлад зумовлений відсутністю влади.
Хто порушить це правило, то більше не звертайтеся до редакції ні з яких питань і не передплачуйте наш журнал. Нам не потрібні читачі, подібні до маріонеток.
Цей журнал призначений для розумних людей, які готові відстоювати свої права, а ми в цьому готові допомагати.
Непідкупність, порядність і пунктуальність — це головний стиль нашої роботи. І ми хочемо бачити навколо себе тільки тих, кому з нами по дорозі.

3. Для передплатників у 2009 році буде проводитись багато цікавих конкурсів. З 1-го січня 2009 року редакція проводить конкурси на кращі публікації року з тематики: агротуризм, ландшафтний дизайн, квітникарство, отримання органічної (екологічно чистої) продукції, садівництво, овочівництво, бджільництво, тваринництво, птахівництво, присадибне і промислове рибництво, неймовірно, але факт, облаштування оселі, та по фактам антиреклами.
Усі переможці конкурсу отримають річну передплату на 2010 рік.
Будуть й інші конкурси, про які ми додатково повідомимо на сторінках журналу.

4. У разі отруєння бджіл, тварин, птиці отрутохімікатами редакція проводитиме журналістські розслідування з виїздом на місце, де в районах не менше 300 передплатників нашого журналу. 25% можуть бути передплатниками газети «Пасека, пчела, здоровье». Ці вимоги стосуються і журналістських розслідувань з земельних та інших питань. Як дехто переконався, якість розслідувань, які проводила редакція в 2008 році перевищує рівень правоохоронних, прокурорських та СБУ.
Журналістські розслідування без виїзду на місце проводитимуться в районах, де не менше 150 передплатників журналу «Агросвіт України». До заліку іде 33,3% передплатників газети «Пасека, пчела, здоровье». Тобто, має бути не менше 100 передплатників журналу «Агросвіт України» і 50 передплатників газети «Пасека, пчела, здоровье». Якщо одна людина передплачує журнал і газету, то в залік іде як 2 передплатники. Інші видання в залік не ідуть.

5. Редакція допомагатиме в створенні асоціацій по агротуризму районам, де не менше 100 передплатників журналу «Агросвіт України». 25% може бути передплатників газети «Пасека, пчела, здоровье». Тобто має бути не менше 75 передплатників журналу «Агросвіт України» і 25 передплатників газети «Пасека, пчела, здоровье». Якщо одна людина передплачує журнал і газету, то в залік іде як два передплатники. Якщо журнал передплачує сільська рада, то в залік іде як три передплатники.
Ваш успіх залежить від Вас самих.

6. Передплатники журналу (фізичні особи), які передплатили журнал на рік мають право на 4 безкоштовні оголошення. Інші передплатники оплачують вартість оголошень згідно з тарифом, який друкуватиметься в наступних номерах журналу.
Передплатна ціна журналу на рік 47 грн 30 коп.

Роздрібна редакційна ціна одного журналу 18 грн.
Передплатний індекс 74572
Журнал в липні і серпні не виходить.


Засади редакційної політики журналу "Агросвіт України"

Щоб мати успіх у подальшому розвитку бджільництва, потрібно жити не вчорашнім і навіть не сьогоднішнім днем. Успіх забезпечує поєднання наукового прогресу з практикою. Так працює увесь цивілізований світ. На цих позиціях стоїть і працює редакція всеукраїнського журналу „Агросвіт України”.

Не можливо розвивати бджільницьку галузь окремо від інших галузей сільського господарства. Тому на відміну від інших видань про бджільництво тематика журналу „Агросвіт України” включає: тваринництво, рослинництво, овочівництво, садівництво, квітникарство, птахівництво та механізацію, тобто це 5 журналів в одному («Пасіка», «Дім, дача, сад, город», «Агроном», «Фермер», «Присадибне рибництво», що сприяє налагодженню відносин між усіма фахівцями аграрного сектору. Крім того, немає потреби передплачувати велику кількість специфічних видань.

Вперше в Україні в рубриках журналу діють школи: агротуризму, отримання органічної (екологічно чистої) продукції та ландшафтного дизайну. Щодо агротуризму та отримання органічної продукції – це єдине видання в Україні, де можна почерпнути цю інформацію.

Рубрика міні-техніка визнана кращою в Україні.

Редакція журналу реалізує для своїх передплатників 13 спонсорських та інформаційно-спонсорських програм, зокрема:

- найбільше уваги приділяється вирішенню проблеми збуту меду і медопродуктів. Для кращого розв’язання цього питання для бджолярів і тих, хто купує мед і медопродукти з подальшою їх реалізацією, надаються поради, як краще реалізувати свій товар, друкуються графіки ярмарок і усіх виставок без винятку по всій території України, проблемні матеріали та діє безкоштовний маркетинг.

- у журналі друкуються графіки ярмарок, які курирує редакція «Агросвіт України» з продажу плодоовочевої продукції, меду і медопродуктів. За місце платити не потрібно. Ярмарки проводяться щосуботи у м. Києві. 

Журнал виходить 10 разів на рік. Враховуючи спонсорську спрямованість діяльності журналу, він реалізується за передплатою дешевше за собівартість. Це найнижча ціна в Україні серед видань подібного класу. Чому? Дуже просто — ми хочемо, щоб журнал був найпоширенішим серед бджолярів та інших верств населення.

Журнал „Агросвіт України” можна передплатити в будь-якому поштовому відділенні з будь-якого номеру. Передплатний індекс 74572. 
У роздробі журнал коштує значно дорожче: відповідно до свого класу.
З окремими статтями, що публікувались у нашому журналі ви можете познайомитись на нашому сайті за адресою www.auv.com.ua

Запрошуємо познайомитись із матеріалами, що присвячені бджільництву, які публікувались у нашому журналі.
Сподіваємось ця віртуальна бібліотека буде вам корисною.


"БДЖІЛЬНИЦТВО В УКРАЇНІ" - ВАШ ВІРТУАЛЬНИЙ ДОВІДНИК І ПОРАДНИК.


bigmir)net TOP 100