Пчеловодство в Украине.
<НА ГЛАВНУЮ>       <В ГАЛЕРЕЮ>

Медові обжинки у Діда Василя.

День первый. Поскольку гостей много и они все время прибывают, хозяину приходится руководить событиями с балкона своей усадьбы.


Мне хочется добиться того, чтобы в Украине при моей жизни вдвое возросло потребление меда.
В.О.Соломка (Дед Василий) Из интервью газете "Здоровье и долголетие"

Именно эти слова гостеприимного хозяина, наверное, и были основной идеей собрания в этом году. Очень ценно и важно, что Василий Алексеевич сумел собрать вместе столько интересных и небезразличных к нашему общему делу людей – пчеловодов-практиков, научных работников, производителей оборудования, фармацевтов, издателей, представителей прессы. Еще приятнее, что это была встреча "без галстуков", в ненапряженной, почти домашний, обстановке, где можно было "без предварительной записи" пообщаться со специалистом в нужной области. 
Кстати, не только научные работники, а и много кто из пчеловодов-практиков привез свои разработки и продемонстрировал их коллегам, вместе с тем и выслушав их мысли и советы. Напомню, что приехать на праздник может каждый желающий... если Дед Василий не передумает его проводить.
Ниже вы можете познакомиться с программой работы в этом году, все пункты которого успешно выполнены, кроме "Семейного фото", так как по времени оно совпало с расселением в общежитие.
А для того, чтобы ощутить живую атмосферу праздника приглашаю просмотреть фоторепортаж, который, к сожалению, отображает лишь небольшую частицу увиденного и услышанного мной.

Юрий Мирный.
 


  
Орієнтовна програма зібрання бджолярів 1-2 жовтня 2005 р.

1 жовтня
З ранку і до 12-00 Зустрічаємось, знайомимось, оглядаємо експонати, показуємо свої здобутки, ярмаркуємо, висловлюємо пропозиції і побажання щодо подальшої роботи зібрання.
З 12 до 13-30 Похід (через Себтину гору) до Святогеоргієвської церкви (1-1,5 км), де поклонимося св. Зосиму і св. Саватію та служба Божа. Фотографування всіх учасників на Себтиній горі і коло церкви.
З 13-30 до 14-30 Переїзд до табору відпочинку „Ювілейний"(до 5 км). Прохання до всіх, хто „на конях", повернутись до церкви і забрати товаришів, що лишилися. Поселення в теплі кімнати (всього замовлено 396 місць з білизною), там же платите 15 грн. з 1 особи.
З 14-30 до 15-00 „Сімейне фото" на стадіоні і розміщення в актовому залі (це поряд). Запис на виступи.
З 15-00 до 18-00 (19-00, якщо витримаємо) Гомонимо про наші проблеми, і якщо буде на те Ваша воля - прийняття звернення до урядовців і громадських організацій.
З 18-00 (19-00) „Козацька каша"+овочевий салат в столовій. „Творимо чарку", музика, пісні, братання...

2 жовтня
38-00 до 9-00 Сніданок (чай, бутерброди з маслом). 
З 9-00 до 12-00 (13-00) Тематичні семінари (за заявками учасників), презентація нових книжок, експонатів, знайомство з здобутками, авторами, ярмаркуємо, гомонимо !!! Плануємо... Заповнюємо і здаємо анкети.
З 12-00 (13-00) Обід тим, що Бог послав і що Господині дали в дорогу. „На коня" коли кому треба, в т.ч. і 3 і 4 жовтня, тільки треба доплатити по 15 грн. за добу. В програмі можливі зміни і уточнення в залежності від погоди і побажань учасників.

Життя кожного з нас - це змістовна і розумна книга. Вам дається шанс на ці 2 дні. Щедро розкрийте цю книгу на найцікавішій сторінці, присвяченій нашій справі і всі ми поїдемо додому багатими.

З повагою      В.О. Соломка   (Дід Василь)

О том, как проходило мероприятие в  2004-м году вы можете узнать на сайте Сергея Федоренко.

<НА ГЛАВНУЮ>       <В ГАЛЕРЕЮ>


bigmir)net TOP 100
Вебмайстер Юрій Мирний