НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

 
Вернуться на предыдущую страницу

Апитерапия
в лечении опорно-двигательной системы

НАЦИОНАЛЬНЫЙ НАУЧНЫЙ ЦЕНТР
“ИНСТИТУТ ПЧЕЛОВОДСТВА им. П.И. ПРОКОПОВИЧА”
НАЦІОНАЛЬНЫЙ ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЙ УНИВЕРСИТЕТ 
АССОЦИАЦИЯ АПИТЕРАПЕВТОВ УКРАИНЫ

Глубокоуважаемые коллеги!

Имеем честь пригласить Вас к участию в IV Всеукраинской научно-практической конференции с международным участием по апитерапии на  тему:   «Апитерапия в лечении опорно-двигательной системы», которая состоится в городе Киеве  21 – 22 марта в 2013 г. в Национальном научном центре „Институт пчеловодства им. П.И.Прокоповича”. 
В программе конференции пленарное заседание с докладами ведущих апитерапевтов Украины, России и Беларуси.
   
Заезд участников 20.03.2012р. 
Регистрация 21 марта 2013 г. с 9-00.
Начало конференции в 10-00. 

Оргвзнос за участие в конференции 250 грн. при регистрации. Возможна предварительная  оплата на счет: 
ННЦ  „Институт пчеловодства им. П.И.Прокоповича”, м. Киев, вул.Заболотного, 19  р/р 31255272210706 в ГУ ДКСУ м. Киева МФО 820019 ЗКПО 03079829

Материалы для публикации украинским или русским языками объемом до 3 страниц формата А5 просим выслать до 01.03.2013 года на электронный адрес:  apiconference2013@ukr.net
Телефон для справок по  публикациям   +38 093  600 8001

Условия оформления материалов: шр. – 11 Times New Roman;  интервал – 1 строка;  поля -1,5 см со всех сторон;  абзацы из 5-и буквы. Название статьи  - прописными прямыми буквами п/ж. П.И.Б. автора – прямыми п/ж буквами. Название организации, города, страны, – п/ж курсив. Список литературы (до 5 источников). Данные об авторах (фамилия, адрес, элл. адрес, должность, место работы, телефон, подпись) просим подать на отдельной странице.  При условии невыполнения указанных требований и нарушения срока предоставления статей они не будут опубликованы.
За публикацию материалов просим послать 100 гривен  на расчетный счет:
ФОП Санин, код 2381617054, МФО 351005, р/с 26009376595700, АТ Укрсиббанк, г. Харьков

При условии превышения объема статьи – доплата 25 гривен за страницу.

Участники конференции, которые желают заказать проживание в гостинице, обязательно  подать заявку на проживание по электронному адресу конференци:  apiconference2013@ukr.net 
или по телефону (044)- 526-30-25. 

Проезд  от ст. метро „Выставочный центр” троллейбусом №11, маршрутным такси №156,  172  до  остановки „Институт пчеловодства”. Программа конференции и анкета участника будут размещены на сайте «Пчеловодство в Украине» и apiconference.at.ua
 
 

Особливості
IV Всеукраиїнської науково-практичної конференції при міжнародній участі з апітерапії по темі:
"Апітерапія в лікуванні опорно-рухової системи"

21-22 березня 2013 року в Києві, в конференц-залі Національного наукового центру "Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича" (вул. Ак. Заболотного, 19) відбудеться IV Всеукраиїнська науково-практична конференція при міжнародній участі з апітерапії по темі: "Апітерапія в лікуванні опорно-рухової системи".

Організатори конференції - ННЦ   „Інститут бджільництва ім. П.І.Прокоповича”, Національний Фармацевтичний університет, Асоціація апітерапевтів України. Конференція проводиться в рамках підготовки українських бджолярів та апітерапевтів до визначної події – проведення в Україні в 2013 році  43-го Міжнародного бджолярського Конгресу Апімондії. Під час конференції відбудуться пленарне та сесійні  засідання за участю провідних фахівців в галузі апітерапії з України, Росії та Білорусії, будуть проведені майстер-класи, екскурсія.

В останні десятиріччя все більшої актуальності набувають захворювання опорно-рухового апарату. За даними Держкомстату України вони займають третє місце після гіпертонічної хвороби і захворювань серцево-судинної системи. Від регулярного болю в спині та суглобах, що тривають понад 3-х діб, страждає більше 60% дорослого населення. До 80% звернень припадає на найбільш працездатний вік – 30-45 років. Щорічно за медичною допомогою з приводу вперше виявлених захворювань опорно-рухового апарату звертаються близько 1 500 000 громадян України. Але наявні статистичні дані далеко не повні, тому що дуже багато людей не звертаються за медичною допомогою, а віддають перевагу самолікуванню.
З кожним роком все більше людей віддають перевагу медицині, заснованій на багатовікових традиціях різних народів світу. Серед різноманітних методів лікування, а це і рефлексотерапія, і мануальна терапія (остеопатія), і фітотерапія, і гомеопатія, і багато інших, одне з найголовніших місць займає апітерапія. З впевненістю можна  сказати, що багатовіковий досвід народної медицини, примножений на сучасні наукові знання та можливості, обіцяють нам привабливі перспективи.

В минулому році на базі ННЦ   „Інститут бджільництва ім. П.І.Прокоповича”, при підтримці Національного Фармацевтичного університету та Асоціації апітерапевтів України була проведена ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція, на якій розглядались способи застосування  в апітерапіі бджолиних біомодулів. В конференції брали участь провідні апітерапевти України, Росії та Беларусі. Розглянуті питання викликали помітну зацікавленість з боку практикуючих лікарів всіх спеціальностей та бджолярів. Завдяки цьому метод лікування і оздоровлення на бджолиних біомодулях набув певної популярності і все більше поширюється на теренах країн СНД.

IV Всеукраиїнська науково-практична конференція при міжнародній участі з апітерапії буде присвячена темі: "Апітерапія в лікуванні опорно-рухової системи". В Конференції приймуть участь найбільш досвідчені фахівці в справі лікування за допомогою бджолиної отрути та продуктів бджолярства, лікарі-спеціалісти з народної та нетрадиційної медицини, провідні пасічники.
На Конференції будуть розглянуті сучасні методики діагностики, лікування та реабілітації пацієнтів з захворюваннями хребта, суглобів, сполучної тканини. Особлива увага буде приділена питанням створення доказової бази. Будуть оговорюватись переваги окремих методік лікування, конкретні схеми лікування при окремих нозологічних формах.

На другий день заплановані майстер-класи, на яких будуть наочно продемонстровані практичні аспекти структуральної діагностики статики і динаміки організму людини, способи і методики бджолоужаління, правила виготовлення препаратів.

Наприкінці конференції учасників чекає цікава екскурсія в сертифіковану лабораторію якості меду компанії «Sunbee Ukraine» та на бджолину амбулаторію лікаря Пащенко О.О.
Всі бажаючі матимуть можливість відвідати Національний музей бджільництва України, що за рейтингом Апімондії визнаний найкращим у світі.
З програмою конференції більш детально можна ознайомитись на сайті apiconference.at.ua
Телефон для довідок - (044) 526-30-25.

Шановні представники мас-медіа та всі пересічні громадяни, хто цікавиться питаннями апітерапії! Запрошуємо Вас до участі та освітлення ходу Конференції в засобах масової інформації.
 
 

П Р О Г Р А М А

ІУ Всеукраїнської науково-практичної конференції по апітерапії
з міжнародною участю
  тема:  «Апітерапія в лікуванні опорно-рухової системи»

21 – 22 березня 2013 р.
ННЦ   „Інститут бджільництва 
ім. П.І.Прокоповича”
Київ

Організаційний комітет

Голова:

Галатюк Олександр Євстафійович,
докт. вет. наук, професор, директор ННЦ “Інститут бджільництва ім. П.І.Прокоповича”

Співголова: 

Боднарчук Леонід Іванович,
член-кор. НААНУ, професор, радник ННЦ “Інститут бджільництва ім.П.І.Прокоповича”, президент асоціації апітерапевтів України

Пащенко Олексій Олексійович,
лікар вищої категорії, зав.відділом апітерапії ННЦ “Інститут бджільництва ім.П.І.Прокоповича”

Стокіч Андрій Борисович,
лікар, спеціаліст з народної та нетрадиційної медицини,  м.Одеса

Члени оргкомітету:

Боднарчук Геннадій Леонідович,
канд.с/г.наук, заст.директора з наукової роботи, впровадження та музейної роботи;

Гоцька Світлана Миколаївна,
науковий співробітник відділу апітерапіі ННЦ «Інститут бджільництва ім. П.І.Прокоповича»;

Громовий Василь Микитович,
почесний пасічник України, м.Вінниця, координатор з міжнародних  зв”язків;

Давидова Галина Іванівна,
ст. науковий співробітник відділу апітерапіі ННЦ «Інститут бджільництва ім. П.І.Прокоповича»;

Цап Іван Олексійович,
пасічник-апітерапевт, м.Мукачево
 

                     21 березня 2013 р.   Початок о 10-00.

Вітальне слово.
Боднарчук Леонід Іванович, член-кор. НААНУ, професор, радник ННЦ “Інститут бджільництва ім.П.І.Прокоповича”, президент асоціації апітерапевтів України
Нагородження апітерапевтів званням „Почесний апітерапевт України”
Галатюк Олександр Євстафійович, докт.вет.наук, професор, директор ННЦ “Інститут бджільництва ім. П.І.Прокоповича”
 

Перше пленарне засідання.  Регламент доповідей 15 хв.
 

1 Пащенко Олексій Олексійович, лікар вищої категорії, зав.відділом апітерапії ННЦ “Інститут бджільництва ім.П.І.Прокоповича”
Лікування міжхребцевих  гриж та протрузій методом апітоксинотерапії з використанням апізартрону

2 Стокіч Андрій Борисович, лікар, спеціаліст з народної та нетрадиційної медицини,  м.Одеса
Остеопатичний підхід в практиці апітерапевта. Способи поєднання остеопатичної корекції і апітерапії для покращання результатів лікування

3 Солоденко Юрій Миколайович, канд.мед.наук, доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб та терапії Одеського
Національного медичного університету Комплексне лікування ревматоїдного артриту методом апітерапії

4 Соловйов Юрій Юрійович, наук.співр., канд.мед.наук  ДУ НДІ Медичної реабілітації та курортології 

5 Балаш Микола Іванович, лікар, спеціаліст з народної та нетрадиційної медицини, м.Косів
Лікування дегенеративно-дистрофічних захворювань опорно-рухової системи продуктами бджільництва
 

6 Синишин Дмитро Мар'янович, лікар-невропатолог Львівсьої оласної лікарні відновного лікування
Особливості  відновного лікування остеопорозу на бальнеологічному курорті Східниця з використанням апітоксинотерапії та продуктів бджільництва

7 Соломка Василь Олексійович, канд. техн. наук, провідний експерт МОЗ по медичній техніці та обладнанню, м.Київ
Про конструктивні особливості біомодулів на пасіці

8 Соловйов Юрій Гаврилович, лікар,  канд.мед.наук, почесний апітерапевт України
Апітоксинотерапія хворих на ревматоїдний артрит та остеоартроз

9 Шабак Дмитро Олександрович, пасічник, почесний апітерапевт України
Комплексне застосування „Апідану” в  лікуванні захворювань  суглобів та опіків

10 Перегиняк Анастасія Федорівна, апітерапевт, м.Калуш
Апітерапія при екструзіях міжхребцевих дисків та при інфекційному неспецифічному поліартриті

11 Чухраєв Микола Вікторович, інженер-технолог, м. Київ
Вимірювальні прилади в апітерапії
 


Перерва    13-00 - 14-00 

12 Громовий Василь Микитович, почесний пасічник України, м. Гайсин
Застосування маточного молочка  в якості лікувально-профілактичного засобу при захворюваннях опорно-рухового апарату

13 Варламов Дмитро Олександрович, лікар, начальник відділення нетрадиційної медицини, Ірпінський військовй шпиталь
Досвід використання методу апітоксинтерапії  при анкилозуючих спондило-,  кокс-    та  деформирующих  артрозах

14 Щербацький Павло Аркадійович, лікар, старший ординатор відділення нетрадиційної медицини, Ірпінський військовий шпиталь
Комплексне використання  народних і нетрадиційних методів лікування   при захворюваннях хребта

15 Нечипоренко Юрій Борисович,  лікар, завідувач відділу нетрадиційної медицини, Центральний клінічний госпіталь Державної прикордонної служби
Комплексне лікування з апітоскинтерапією при хворобі Бехтєрева

16 Цап Іван Олексійович, пасічник-апітерапевт, священник ГКЦ м. Мукачево
Християнські основи апітерапії

17 Русин Іван Андрійович, лікар-апітерапевт, завідувач медичною службою СП „Фішер-Мукачево”
Комплексне лікування гриж поперекового відділу хребта методом медового масажу, м'якотканинної мануальної терапії та апітоксинтерапії

18 Сержантов Григорій Іванович, апітерапевт, м.Саратов, Россія
Використання супозиторіїв з апіфітосировини в комплексному лікуванні захворювань опорно-рухової системи

19 Базаєв Магомет, апітерапевт, м.Грозний, Чеченська республіка, Росія
Результати лікування міжхребцевих гриж методом бджоловжалень

20 Бурмістрова Лілія Олександрівна, заст.директора по науковій роботі НДІ бджільництва м.Рибне, Росія
Комплексне застосування продуктів бджільництва при захворюваннях опорно-рухового апарату

21 Смирнова Валентина Василівна,  лікар-педіатр вищої категорії, м.Воронеж, Росія 
Профілактика і лікування захворюваннь опорно-рухової системи у дітей

22 Грибков Анатолій Анатолійович, канд.тех.наук, апітерапевт, м. Москва, Росія
Лікування гриж методом бджоловжалення

23 Млявий Вячеслав Петрович,  лікар апіфіторефлексотерапевт, м.Мінськ, Білорусія
Комплексне лікування захворювань опорно-рухового апарату методами мануальної-, гірудотерапії та бджоловжалень

24 Шпичак Олег Сергійович, канд.фарм.наук., доцент кафедри аптечної технології  ліків ім Д.П.Сала Національного фармацевтичного університету, м.Харків
Перспективи створення лікарських апіпрепаратів для застосування в спортивній медицині

25 Заїка Максим Вікторович, лікар апітерапевт, м.Вінниця
Досвід лікування міжхребцевих протрузій і гриж  методом бджоловжалення

 


 


 

Вернуться на предыдущую страницу

Наверх


bigmir)net TOP 100
Вебмайстер Юрій Мирний